نتیجه جستجو:
محصولات درباره ما شرایط و قوانین بلاگ

قوانین و مقررات

شرایط و قوانین
کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهتر از خدمات فروشگاه اینترنتی www.mehrdaneh.net به دقت مطالعه فرمایید. ورود کاربران به وب‏‌سایت www.mehrdaneh.net و ثبت سفارش در هر زمان به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین سایت از سوی کاربر می باشد و شرایط و قوانین آورده شده در ذیل جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

قوانین عمومی
توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های فروشگاه اینترنتی www.mehrdaneh.net منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های www.mehrdaneh.net تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر
مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی www.mehrdaneh.net اقدام کند.

تعریف فروشنده و شرایط محصولات
کلیه محصولات ارایه شده در www.mehrdaneh.net از تولیدکنندگان معتبر و خوش نام تهیه و عرضه می‌شود و مسئولیت‌های مربوط به کیفیت، محتوا و شرایط محصولات بر عهده تولید کنندگان می باشد. 
برای کلیه محصولاتی که توسط مشتری سفارش داده می شود فاکتور خرید صادر می شود و به همراه محصول خریداری شده ارسال می گردد. مشتریان می توانند در صورت عدم رضایت از محصول با شماره تلفن 33059264 – 021 تماس بگیرند تا امکان مرجوع کردن محصول از طرف مشتری و پرداخت وجه محصول به مشتری در کوتاهترین زمان فراهم شود. ارسال محصولات خریداری شده نوسط مشتریان از سقف یکصد هزار تومان به بالا در شهر تهران رایگان می باشد و همچنین ارسال محصولات خریداری شده حداکثر به مدت یک هفته بعد از ثبت سفارش امکان پذیر می باشد.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی
حریم شخصی کاربران در فروشگاه اینترنتی www.mehrdaneh.net محفوظ می باشد و از اطلاعات خصوصی کاربران به منظور رضایت کاربران و حریم شخصی کاربران محافظت می شود. دامنه ثبت شده و رسمی ارتباط با کاربران www.mehrdaneh.net می باشد و تنها ایمیل رسمی و تایید شده ارتباط کاربران info@mehrdaneh.net می باشد. کلیه محتوای تولید شده مانند لوگو، علائم تجاری، متن، توضیحات، گرافیک، آرم و تصاویر فروشگاه اینترنتی www.mehrdaneh.net جزء اموال فروشگاه اینترنتی www.mehrdaneh.net محسوب می شود و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، پیگرد قانونی دارد. ما همواره تلاش می‏‌کنیم تا کلیه سفارش‏‌ها در نهایت سلامت و بدون آسیب به دست مشتریان برسد. www.mehrdaneh.net کلیه خسارت های ناشی از حمل و نقل را جبران می کند و در صورت بروز هر گونه مشکل مشتریان می توانند با شماره تلفن 33059264 – 021 تماس بگیرند تا امکان جبران خسارت و تهیه مجدد محصول فراهم شود.

روش‌های پرداخت

پرداخت از طریق درگاه اینترنتی
همگی کاربران محترم www.mehrdaneh.net می‌توانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه اینترنتی بانک‌ سامان در فروشگاه اینترنتی هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت و در قسمت پرداخت در سبد خرید ثبت کنند. پرداخت موفق مبلغ به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است و نیازی به اطلاع دادن آن نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده سازی و ارسال می‏‌شود. توجه داشته باشید که تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا، باید کارت شناسایی همراه داشته باشد. لازم به ذکر است که پرداخت اینترنتی باعث ایجاد الویت و تسریع در پردازش سفارش کاربران می‌شود.

پرداخت در محل تحویل
به کاربران محترم توصیه می‌شود جهت تسریع در پردازش سفارش، پرداخت خود را به صورت اینترنتی انجام دهند. با وجود این، برای آسودگی بیشتر آن دسته از مشتریانی که تمایل دارند هزینه سفارش خود را هنگام دریافت آن پرداخت کنند امکان پرداخت بوسیله دستگاه‏‏‌های کارت خوان سیار (POS) در محل تحویل امکان پذیر می باشد.

شکایات

شما می‌توانید شکایات خود را به آدرس mail@mehrdaneh.net ایمیل کنید. یا از طریق فرم زیر شکایت خود را به ثبت برسانید.

فرم ثبت شکایت: